Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İletişim
> ALT YAPI
> YOL İNŞAATLARI
> ASFALT İŞLERİ
> KONUT İNŞAATLARI
> SANAYİ YAPILARI
> DEMİRYOLU İNŞAATLARI

 

RAYTEK
DEMİRYOLU İNŞAAT SİSTEMLERİ
SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

BATI BULGARIA LTD.

 

HAKKIMIZDA

1983 yılında kurulmuş olan şirketimiz, çağdaş teknolojiye egemen deneyimli uzman ekibi ile yurtiçi ve yurtdışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Kalitede politikamız, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri alanında, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun, uluslararası düzeyde kaliteli hizmet üretmek, kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır.

ISO 9001 belgesi sahibi olan şirketimiz kuruluşundan bu tarihe kadar yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere 70’e yakın altyapı tesisleri, yol inşaatları, sanayi ve konut yapıları projelerini başarı ile tamamlamış eksiksiz ve ihtilafsız olarak ilgili idarelere teslim etmiştir.


TARİHÇE

Türk inşaat ve altyapı sektörünün, öncü firmaları arasında yer alan Batı İnşaat  San.ve Tic.Ltd.Şti. 1983 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İlk yıllarda özellikle yol yapımı ve organize sanayi bölgeleri altyapı taahhütlerinde ihtisaslaşan Batı İnşaat, takip eden yıllarda üstlendiği çok sayıdaki ulaşım, altyapı, atıksu, konut inşaatları, demiryolu inşaat işleri ve endüstriyel tesis projeleri ile ülkemiz altyapısının gelişmesinde etkin bir rol oynamıştır. Yurtidisinda üstlendiği önemli altyapı taahhüt ve çözümlerinde de aynı başarıyı sağlamıştır.

                                             
Batı İnşaat  eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile belgelemiştir.

1983 yılından bugüne, üstlendiği pek çok taahhüt içerisinde, müteahhitlik sektöründe önemli yer tutan projeler bulunmaktadır.

Bunlar arasında yapımı gerçekleşmiş projelerimiz:

Kuveyt S.Arabistan Jahra yol inşaatı, Bolu organize sanayi bölgesi altyapı inşaat işleri, S.S. Ege Mavikent altyapı inşaatı, Afyon organize sanayi bölgesi altyapı inşaatı, İzmir Yenihisar 1. kısım kanalizasyon inşaatı, S.S Büyükçekmece konut yapı koop. Gürpınar-Pekmez Drenajı ve zemin ıslahı, İ.B.B. Kartal-Pendik sahil dolgu yol ve altyapı inşaatı, İSKİ Fener-Unkapanı atıksu kollektör inşaatı, Bufer Elektrik San. A.Ş Gebze fabrika tesisleri inşaatı ve fabrika sahası altyapı inşaatı, Tepe İnşaat Kurtköy göçmen konutları altyapı inşaatı, S.S Göçek Yapı Koop.36 adet villa inşaatı, Almek-Alarko Büyükçekmece konutları altyapı inşaatı ve büyükçekmece konutları parsel yolları inşaatı, S.S Haliç sanayicileri koop.45 hektar altyapı inşaatı, İSKİ Yukarıdudullu atıksu toplama kollektör inşaatı, Marmaray BC1 Boğaz tüp geçiş projesi altyapı ve asfalt işleri, TBM tüneli kazı dolgu ve beton perde işleri, yol yapım ve trafik aktarım işleri, kılavuz duvarları kazı perde işleri, kılavuz duvar yapım işleri, Üsküdar istasyonu derin kazıların yapılması ve nakli işleridir.

Yapımı devam eden projelerimiz:

Marmaray BC1 Boğaz Tüp Geçiş Projesi Proje geneli muhtelif inşaat işleri, Bulgaristan Maritza East-1 Şantiyesi Kömür Bölgesi Bina ve kömür üniteleri işlerinin yapılması ve Maritza East-1 Şantiyesi Demiryolu İnşaat İşleridir.

Ana Sayfa
| Hakkımızda | Makine Parkı | Projeler | Referanslar
İştiraklerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim